Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
30 postów 1960 komentarzy

celne rozpoznanie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyli jak Jan Walc przewidział karierę Korwina

Kolejna partia z Korwinem na czele nie zdołała przekroczyć wyborczego progu, może nie byłoby w tym nic szczególnego bo przeważnie tak się kończyły dotychczasowe wysiłki ( poza tym jednym wyjątkiem do parlamentu unii), tym razem jednak wydawało się ,że te "magiczne "  5 % do Sejmu uda się pokonać , w końcu 4,9% pozwalało taką wiarę zachować .Jakoś tak dziwnym trafem przez wiele następnych godzin wszystkim "rosło lub malało", tylko Korwin "stał w miejscu" !!! by ostatecznie ponownie przegrać ,i tu przypomniała mi się przepowiednia Jana Walca , z felietonu jeszcze z roku 1992, utrzymna w biblijnej narracji o występku pierwszych ludzi i jego konsekwencjach , gdzie rolę Boga przejął "okrągły stół" z córką Magdalenką ,Antoni Macierewicz jest Adamem ,Korwin diabłem a zakazanym owocem słynne teczki .W tej wersji wydarzeń "okrągły stół"  zapowiada Korwinowi ,że już nigdy nie przekroczy wyborczego progu do polskiego parlamentu, i jak widać jest do dzisiaj wyjątkowo skuteczny ,pomijając już tu profetyczne zdolności pana Walca, trudno przyjąć ,że ta ostatnia porażka Korwina jest też przypadkowa, chyba nawet rachunek prawdopodobieństwa to wyklucza , a jeśli to nie przypadek , to pozostaje tylko siła "okragłego stołu"  czyli służb specjalnych oby polskich .

KOMENTARZE

 • DOKŁADNIE TAK BYŁO. OTO JAK SYSTEM WYKOŃCZYŁ KORWiN-ę...
  Byłem owego wieczora w klubie Hybrydy, gdzie KORWiN miała swoje studio wyborcze. Było fajnie. Jednak dawało się wyczuć, że dzielni uczciwi ludzie zebrani tam - są poddawani po raz kolejny szczególnej ubeckiej i masońskiej obróbce. W powietrzu wisiał kiszczaczy swąd piekielny i capia bródka geremcza. Zebrani z niedowierzaniem, jak Żydzi prowadzeni do komory gazowej, obserwowali jak w reżymowych telewizjach KORWiN-owi "stoi" wynik. Przed monitorami tłum, rzednący z upływem czasu i się gapił, gapił...
  Tutaj macie Państwo film TELEWIZJI NARODOWEJ z tego momentu, kiedy tlum zaczął się przerzedzać i kiedy pozostało tylko liczenie na fałszerstwa na wsi. Miałem taką nadzieję, że Ludzie Systemu spanikują, że "unieważnią" kilkaset tysięcy glosów PiS-owi i w ten sposób się KORWiN "załapie". Jednak moje nadzieje się okazały płonne. Ludzie Systemu "uniewazniali" również glosy KORWiN-y, jak się okazuje;
  https://www.youtube.com/watch?v=-NEksG9QGmQ
 • @Eugeniusz Sendecki 11:54:20
  Syndykat rządzący Polską nie pozwolił Korwinowi wejść do Sejmu bo a nuż by się skumał z PIS-em i Kukizem i zaczęli by gmerać przy konstytucji.Dlatego też obniżono ilość głosów PIS-owi i Kukizowi a zamiast Korwina wpuścili do Sejmu chłopków z PSL i mają pewność,że konstytucji nikt nie ruszy.
  Ja na szczęście nie uczestniczę w tym teatrzyku kukiełkowym i nie robię z siebie idioty.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031